ПРАВИЛА РОЗТАШУВАННЯ У ГОТЕЛI

УМОВИ РОЗТАШУВАННЯ

 1. Номер буде готовий до Вашого прибуття у день заїзду котрий починається з 14:00.
 2. Розрахунковий час о 12:00 по даті вибуття.
 3. Сплата за перебування у готелі стягується згідно розрахункового часу.
 4. Якщо перебування у готелі складає меньше однієї доби,сплата становить повну вартість суми номеру у готелі згідно з умовами часу прибуття та розрахункового часу.
 5. При достроковому вибутті у зв'язку із скороченим терміном перебування у Готелі порівняно з заброньованим терміном перебування, Гість зобов'язується попередити Готель про скорочення терміну проживання за одну добу та сплатити штраф у розмірі вартості одніє доби проживання та провести розрахунок за фактично надані готельні послуги.
 6. Вартість номера приведена  без урахування податків.
 7. У  вартість номеру входить сніданок у ресторані Готелю.
 8. Номер у готелі надається гістю при попередньому пред'явленні ім паспорта або іншого документа котрий засвідчує особистість (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний або службовий паспорт, посвідчення члена екіпажа, підтвердження особистості моряка, вид на проживання в Україні якщо гість не є громадянином України, національний паспорт іноземця або документ який його замінює та визначає право перебування в Україні, свідотство  народження неповнолітніх дітей не  досягших 16 років, водійське посвідчення, для військових -особове посвідчення або військовий квиток, посвідчення особи, видане за місцем роботи Гістя та ін.), а також заповнення і підписання реєстраційної карти гістя.

ДОДАТКОВА ОПЛАТА

 1. Діти до 7 років розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткових місць. Для розміщення дітей старше 7 років, дорослих на додатковому місці та за надання дітям до 7 років додаткових місць у номері, стягується плата відповідно до прейскуранту готелю. Вартість можна дізнатись звернувшись у відділ бронювання.
 2. Гість має право запросити відвідувачів у свій номер з 07:00 до 23:00. У випадку, якщо відвідувач залишається у номері після 23:00, гістю необхідно буде додатково сплатити різницю між двомісними та одномісним проживанням, у випадку якщо гість платить лише за одномісне розміщення. Якщо у номері вже зареєстровані двоє гостей, для розміщення дорослих на додатковому місці у номері стягується плата відповідно до прейскуранту Готеля.
 3. Гість зобов'язаний відшкодувати збитки  у разі втрати або пошкодження майна Готеля а також відповідає за порушення, спричинені запрошеними особами (відвідувачами). Розмір збитка визначається адміністрацією готелю.

У НАС НЕ КУРЯТЬ

 1. Куріння тютюнових виробів, електронних сигарет,кальянів у номерах та  на території всього готелю (коридори, холи, ресторан і т.д.) не допускається. У приміщенні готельного комплексу СПАРТАК дозволяється курити тільки в спеціально відведеному місці.
 2. За куріння в заборонених місцях, Гість зобов'язується сплатити штраф у розмірі 100% вартості номера за добу за кожне порушення.

РАННІЙ ЗАЇЗД / ПІЗНІЙ ВИЇЗД

 1. Ранній заїзд з 00:00 до 06:00 ранку сплачується додатково у розмірі 100% вартості доби проживання у номері (сніданок входить у вартість).
 2. Ранній заїзд з 06:00 до 14:00 - 50% від вартості доби проживання у номері (сніданок входить у вартість).
 3. Пізній виїзд після 13:00 і до 23:00 сплачується 50% від вартості доби проживання у номері.

УМОВИ РОЗРАХУНКУ

 1. Оплата проживання проводиться при заїзді. Ви можете сплатити готівкою або кредитною карткою.
 2. Приватне бронювання, зроблене на сайті, спочатку має статус негарантованого. Негарантоване бронювання має силу до 18:00 попереднього дня прибуття до готелю. Готель залишає за собою право скасувати негарантоване бронювання у разі несвоєчасної оплати або не заїзду гістя до готелю.
 3. Ви можете зробити Ваше бронювання гарантованим,здійснивши оплату за допомогою банківської карти у розмірі вартості однієї доби проживання також фіксованої вартості туристичного збору. У разі, якщо Ви не заїжджаєте до готелю чи відмовляєтеся від бронювання менш ніж за 24 години до прибуття у готель,вартість передоплати не повертається.
 4. Підтверджуючи бронювання номеру у готелі, гість бере участь та погоджується з вищезазначеними умовами, в тому числі із порядком ануляції замовлення та правил, що діють у разі не заїзду.
 5. Ціни вказані в гривнях. Оплата за проживання здійснюється в гривнях. Ми приймаємо оплату готівкою, банківським переказом або банківськими картами міжнародних платіжних систем: Visa, Master Card.
 6. У вартість номера не включений туристичний збір, введений адміністрацією містом України. Туристичний збір сплачується окремо.

ТУРИСТИЧНИЙ ЗБІР

Туристичний збір - це місцевий збір, кошти від якого зараховуються до місцевого бюджету.

 Платники збору:

 1. Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення сільської, селищної, міської ради або ради об'єднаної територіальної громади, створена відповідно до закону і перспективним планом формування територій громад, про встановлення туристичного збору, та тимчасово розміщуються в місцях проживання (ночівлі), визначених підпунктом 268.5.1 пункту 268.5 статті 258 Податкового кодексу України.
 2. Туристичний збір не включений у вартість номера і оплачується окремо, крім груп осіб, які звільняються від його сплати.
 3. Обов'язковою умовою для звільнення від оплати туристичного збору є наявність наказу на відрядження у гістя при заїзді і / або надання його сканкопії при бронюванні. Для того, щоб туристичний збір не був включений до рахунку при бронюванні за безготівковим розрахунком, необхідно, щоб разом із заявкою на бронювання була направлена ​​до відділу бронювання сканкопію наказу на відрядження. В іншому випадку, туристичний збір буде включений до рахунку.

ГРУПИ ОСІБ ЯКІ ЗВІЛЬНЯЮТЬСЯ ВІД СПЛАТИ ТУРИСТИЧНОГО ЗБОРУ

 1. Особи з інвалідністю, діти з інвалідністю які мають при собі відповідні документи та особи які їх супроводжують (не більше одного супроводжуючого для осіб з інвалідністю I групи або дітей-інвалідів).
 2. Ветерани війни, які мають при собі відповідне посвідчення (в тому числі учасники АТО).
 3. Учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які мають при собі відповідне посвідчення.
 4. Особи, які прибули за путівками (курсівками) в санаторії та пансіонати, які мають при собі путівку.
 5. Діти у віці до 18 років.
 6. Особи, які постійно проживають, у тому числі на умовах договорів найму, у селі, селищі або місті, радами яких встановлено такий збір.

ВІДМІНА БРОНЮВАННЯ

 1. Скасування бронювання раніше, ніж за 24 години до прибуття у готель (дати заїзду) безкоштовна.
 2. Ви можете відмінити бронювання за електронною поштою office@spartakhotel.com
 3. У разі скасування бронювання менше, ніж за 24 години до прибуття у готель (дати заїзду) або у разі не заїзду, сума передоплати не повертається і вважається штрафом.

В ГОТЕЛІ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ

 1. Виносити з ресторану посуд, столові прилади, продукти харчування і напої без попереднього узгодження з адміністрацією ресторану.
 2. Приносити і зберігати у готелі (номері) речовини, матеріали і предмети, небезпечні для життя людей.
 3. Залишати в номері сторонніх осіб (особи, що не заповнювали і не підписували реєстраційну карту гостя), а також передавати їм ключі від номера.
 4. Користуватися електронагрівальними приладами, що не входять до комплектації номера.
 5. Використовувати обладнання готелю і номера не за призначенням.
 6. Порушувати спокій проживаючих гостей після 23:00.
 7. Приносити та зберігати на території готелю вогнепальні, газові, пневматичні та інші види зброї, спеціальні пристрої, бойові припаси, пристрої та патрони до них. У разі наявності у Гостя зброї, спеціальних пристроїв, бойових припасів і патронів до них, Готель має право відмовити в поселенні.

ПРОЖИВАННЯ З ТВАРИНАМИ

 1. До тварин, з якими допускається проживання у готельному комплексі СПАРТАК відносяться тільки не великі собаки не бійцівських порід. Готель залишає за собою право відмовити в поселенні гостя з твариною.
 2. Проживання тварини у готелі дозволяється в кількості не більше двох в одному номері. Вартість проживання кожної тварини становить 50% від вартості однієї доби проживання (незалежно від терміну проживання гістя).
 3. Гості, які прибули на відпочинок у готель з тваринами, повинні мати паспорт тварини та довідку від ветеринарного лікаря з відміткою про всі щеплення, які робилися тварині.

Готель Спартак – це європейська вишуканість та українська гостинність!